Porady

Ciągniki Case IH – dlaczego warto je wybrać?

Rolnictwo już dawno przestało kojarzyć się z pracą ręczną, co stanowi dobry zwiastun dla wszystkich osób trudniących się tą branżą. Technologia opanowała większość sektora rolniczego, co doprowadziło do automatyzacji wielu prac. Powstały tym samym gospodarstwa o większym areale, których właściciele nie wyobrażają sobie swoich działalności bez posiadania odpowiedniego sprzętu rolniczego.

Szeroki wachlarz asortymentu

Z pewnością wielu rolników staje przed wyborem, jaki stanowi zakup ciągnika lub maszyn rolniczych. Jest to niełatwy wybór z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, iż biorąc pod uwagę koszt, z którym wiąże się zakup nowej maszyny rolniczej– jest to inwestycja na lata. Drugim powodem, który z pewnością nie ułatwia wyboru, jest szeroki wachlarz asortymentu. Obecnie na rynku ciągników rolniczych mamy wiele marek, które cieszą się powszechnym zadowoleniem. Jak zatem wybrać sprzęt, który spełni nasze oczekiwania w każdym calu, nie dezelując przy tym naszego portfela?

Wzgórza, Niebieskie Niebo, Chmury

Case IH

Jednym z przykładów firm, produkujących ciągniki rolnicze oraz sprzęt rolniczy, jest CASE IH. Amerykańska firma z pewnością jest dobrze znana zachodnim farmerom. I choć na polski rynek weszła stosunkowo niedawno, z pewnością można powiedzieć, że podbiła rynek branży rolniczej. Mimo iż marka kojarzona jest głównie z produkcją ciągników rolniczych, to w jej ofercie znajdziemy również kombajny zbożowe, sprzęt do zbierania siana i słomy, sadzarki oraz wszelkiego rodzaju maszyny uprawne.

Ciągniki Case IH

Do zalet produktów tej firmy należy zaliczyć szeroki asortyment, biorąc pod uwagę parametr mocy ciągników rolniczych. Z pewnością każdy znajdzie coś dopasowanego do areału swojego gospodarstwa i prac, które mają być wykonywane przy pomocy tego sprzętu. Ciągniki Case charakteryzują się również zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie w wielu pracach. Niekwestionowaną zaletą ciągników marki Case IH są ich atrakcyjne ceny, w porównaniu z ciągnikami rolniczymi innych marek o podobnym wyposażeniu i mocy. Warto również zwrócić uwagę na czas gwarancji. Niektóre modele amerykańskiej marki w podstawowej cenie posiadają 3-letnią gwarancję, co może okazać się znacznym atutem. Wielu posiadaczy traktorów marki Case doceniają iść trwałość i wytrzymałość, co biorąc pod uwagę stopień skomplikowania prac w gospodarstwie, z pewnością ma duże znaczenie.

Sprzęt i wiele więcej

Niewątpliwe dla rolników, którzy zainteresowani są ofertą firmy Case IH, istotna jest informacja, że marka oprócz produkcji i dystrybucji sprzętu rolniczego, proponuje również serwisowanie swoich artykułów. Warto jednak zaznaczyć, że również po upływie czasu gwarancji, właściciele sprzętu firmy Case IH nie mają powodów do zmartwień. Ze względu na szerokie zainteresowanie sprzętem amerykańskiej firmy obecnie większość sklepów internetowych posiada szeroki wybór części rolniczych do maszyn marki Case IH.

Rozważne zakupy

Każdy rolnik poświęcając niemały budżet na poczet zakupu nowego sprzętu do swojej działalności szuka rozwiązań sprawdzonych, trwałych, które przyniosą satysfakcję z wykonanej pracy. Warto każdorazowo zapoznać się z posiadaczami danej maszyny rolniczej oraz zasięgnąć porady fachowca, aby dokonać zakupu, który w pełni odpowie na nasze potrzeby.

Pokaż więcej

Starsze artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker