Porady

John Deere dla malucha, czyli realistyczne zabawki Bruder

Wybór prezentu dla dziecka w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Powszechna dostępność zabawek w porównaniu z czasami choćby te 20 lat wstecz, sprawia, że ich kupno ogranicza tylko wysokość budżetu jakim dysponują rodzice. Z tego względu dzieci posiadają dziś w swoich pokojach całe mnóstwo różnorodnych zabawek.

Nie ilość a jakość

Każda wizyta w markecie, odwiedziny babci czy wujka wiążą się z powiększeniem zasobu zabawek jakimi dysponuje dziecko. Niestety najczęściej zasypujemy pociechy tanimi, chińskimi zabawkami z plastiku, które rozpadają się po krótkim czasie użytkowania. Jest to negatywne zjawisko, gdyż z jednej strony przyczyniamy się do nadmiernej produkcji plastiku, a drugiej dostarczamy dziecku zbyt wielu bodźców. Przebodźcowanie jest zmorą współczesnego dzieciństwa. Warto pamiętać, że lepiej podarować dziecku jedną zabawkę dobrą jakościowo, aniżeli kilka, które w niedługim czasie staną się „plastikowym złomem”.

Bruder – wytrzymałość i wierne odwzorowanie

Na rynku zabawek dziecięcych spośród chińskiej produkcji wyraźnie wyróżniają się zabawki niemieckiej marki Bruder. Produkowane u naszych zachodnich sąsiadów zabawki to wszelkiego rodzaju pojazdy oraz związane z nimi tematycznie przedmioty i postaci. Zabawki Bruder zadowolą zatem dzieci o różnorodnych zainteresowaniach – od budowlanych, poprzez rolnictwo i leśnictwo, na sportach i rekreacji kończąc. Marka ta dbając o bezpieczeństwo dzieci gwarantuje solidne wykonanie zabawek, z najlepszej jakości materiałów. Ponadto ze względu na szeroki dostęp do części zamiennych zabawki Bruder, praktycznie nigdy nie trafiają na śmietnik i mogą sprawiać radość całym pokoleniom. Nie mniej ważną cechą tych niemieckich zabawek jest dbałość o wierne odwzorowanie oryginalnych pojazdów. Producent ponadto wyposaża pojazdy w ruchome elementy, takie jak np. drzwi, ramiona, burty, wyciągarki, tarcze, które czynią je jeszcze bardziej realistycznymi.

Mechanizacja rolnicza w zasięgu dziecięcej ręki

Produkty marki Bruder są wymarzonym prezentem szczególnie dla małych pasjonatów rolniczych technologii. Nic w tym dziwnego, bo zabawki rolnicze tej firmy to klasa sama w sobie. Stanowią one sztandarowy dział oferty producenta i znaleźć wśród nich można wierne odwzorowania wielu czołowych marek z branży rolniczej. Wierna kopia maszyn i ciągników rolniczych oraz ruchome elementy dają dziecku możliwość poznania poprzez zabawki rolnicze, nie tylko ich budowy, funkcji, ale i mechanizmów działania. Możliwość zaglądania pod maskę, do kabiny, czy do wnętrza prasy to nie lada gratka, zarówno dla dzieci wychowujących się w mieście, jak i dla tych mieszkających na wsi w gospodarstwie rolnym. Tym ostatnim rodzice niestety często zabraniają z uwagi na ich bezpieczeństwo zbliżania się do prawdziwych maszyn rolniczych i mogą oni prowadzić obserwację tylko z dalszej odległości.

John Deere – zielno-żółty klasyk dla Twojego dziecka

Jedną z czołowych marek na rynku rolniczym Europy jest John Deere. Bruder pokusił się o odwzorowanie ciągników oraz maszyn w charakterystycznych dla tej firmy barwach zielonej i żółtej, tworząc tym samym niezwykle pożądane przez dzieci zabawki rolnicze. Ugruntowana pozycja marki John Deere na rynku sprawia, że są one swoistym „mercedesem” wśród ciągników. W połączeniu z zaletami zabawek Bruder ciągnik John Deere jest zatem idealnym prezentem dla młodego pasjonata technologii rolniczej.

Pokaż więcej

Starsze artykuły

CZYTAJ TERAZ

Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker