CzęściPorady

Gdzie zaopatrzyć się w części do ciągników New Holland?

Sprzęt rolniczy produkowany pod marką New Holland osiągnął popularność w wymiarze globalnym. Niezawodność tej marki, szeroki wybór maszyn rolniczych, dostęp do autoryzowanych serwisów – to wszystko i nie tylko to sprawia, że New Holland jest rozpoznawalna na całym świecie. Historia marki New Holland sięga roku 1895, a do osiągnięcia przez nią sukcesu przyczyniły się cztery inne marki:  Ford, FiatAgri, Clayes oraz New Holland. Obecnie ciągniki New Holland rozpoznawalne są praktycznie wszędzie, a setki tysięcy zarówno mniejszych gospodarstw rolnych, jak i ogromni przedsiębiorcy są wdzięczni marce za tak ciężką pracę. Ciągniki New Holland ustanawiały swego czasu rekordy świata w konkurencjach związanych z branżą rolniczą.

Awaryjność

Poza dobrymi parametrami i ogólną charakterystyką techniczną Ciągniki New Holland nie są awaryjne. Nie wykazuje się ogólnej wadliwości poszczególnych modeli czy też serii maszyn rolniczych. Według wielu użytkowników New Holland – jak na zachodnią markę przystało – jest praktycznie bezawaryjna. Sprzęt rolniczy, nawet ten praktycznie niezniszczalny, posiada w swojej konstrukcji części, które naturalnie będą się zużywać. Użytkownik może czuć się zobowiązany do tego aby w odpowiednim czasie zadbać o wymianę zużytej części. Naturalnie zużywające się w warunkach pracy części to np.: elementy układu hamulcowego, elementy oświetlenia, ogumienie, zewnętrzne części ruchome, wycieraczki, filtry i płyny eksploatacyjne. W przypadku nagłej awarii jednego, bądź kilku z tych elementów użytkownik powinien zainteresować się jego wymianą. Pojawia się pytanie: Gdzie można zakupić części do ciągników rolniczych zachodnich marek?

Dostępność części

Nie ulega wątpliwości, że w Polsce nie brakuje profesjonalnych serwisów maszyn rolniczych świadczących usługi dla większości marek ciągników spotykanych na polskich gospodarstwach rolnych. Wiele z takich serwisów poza pokaźną nieraz ofertą nowych maszyn rolniczych, służy także pomocą w zidentyfikowaniu wystąpienia awarii, czy też w złożeniu zamówienia na części potrzebne do codziennej eksploatacji maszyny. Części do New Holland można nabyć też w najprostszy obecnie sposób, czyli w sieci. Internet stał się miejscem handlu już kilkanaście lat temu. Wyszukiwania w przeglądarkach zawierające treść np. „New Holland części” powinny odpowiednio nakierować użytkownika na internetowy sklep rolniczy. Tamże kupujący może już podjąć decyzję, czy chce zaopatrzyć się w części oryginalne czy też zamienniki. Zakupy w sieci w obecnych czasach to oszczędność czasu, duży wybór produktów i zadowolenie z możliwości zakupu bez wychodzenia z domu. Nawet w przypadku pomyłki przez którą zamówimy artykuł nie pasujący do naszego modelu ciągnika, bardzo często sprzedawca w sieci daje możliwość zwrotu lub wymiany towaru na ten odpowiedni. Rolniczy sklep internetowy bardzo często posiada swoją infolinię, z której skorzystanie daje możliwość kupującemu wyboru odpowiednich części po konsultacji ze sprzedawcą, który na pewno będzie wiedział jak doradzić.

 

Pokaż więcej

Starsze artykuły

CZYTAJ TERAZ

Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker